Zwycięski turniej juniorów

W niedzielę tj. 23 listopada rozegrany został silnie obsadzony halowy turniej juniorów o Puchar Dyrektora Centrum Sportowo-Widowiskowego w Kozach. Ku naszej uciesze po zwycięstwo w imprezie sięgnęli podopieczni Bogusława Lorensa.

W turnieju, który rozgrywany był w hali CSW w Kozach udział poza Pionierem wzięły następujące drużyny: Orzeł Kozy I, Orzeł Kozy II, Pasjonat Dankowice oraz Groń Bujaków.

Nasi juniorzy odnieśli trzy zwycięstwa, kolejno z Orłem Kozy II 3:2, Orłem Kozy I 3:2 oraz Pasjonatem Dankowice 1:0. Gorsi okazali się jedynie od Gronia Bujaków przegrywając 0:2, lecz nawet mimo porażki sięgnęli po triumf w turnieju.

Pionier wystąpił w składzie: Długosz M. - Nycz J., Nycz P., Dziubek M., Góra M., Grzegorski Wojciech, Grzegorski Piotr, Wróbel J., Szetyński R. oraz Mleczko K.

Królem strzelców turnieju okazał się Jakub Wróbel z 5 trafieniami na koncie.

Kolejność końcowa turnieju o Puchar Dyrektora CSW w Kozach:
1. Pionier Pisarzowice - 9 pkt
2. Groń Bujaków - 7