Domowo i wyjazdowo

Czas no kolejną część podsumowania sezonu 2021/2022 w rozgrywkach EFCE A-klasy Bielsko-Biała, a tym razem zaglądamy na tabele spotkań domowych oraz wyjazdowych. W zestawieniu spotkań przed własną publicznością najlepsza okazała się drużyna KS-u Międzyrzecze, podobnie w meczach na boiskach rywali największą zdobyczą może się pochwalić powyższy zespół.

W zestawieniu spotkań domowych na czele znalazła się drużyna KS-u Międzyrzecze, która w 13 spotkaniach na własnym boisku wypracowała 35 punktów na co złożyło się 11 zwycięstw oraz 2 remisy. Wyprzedziła ona zespół Przełomu Kaniów mający na swoim koncie w 13 meczach przed własnymi kibicami zainkasowane 33 punkty w wyniku 11 zwycięstw oraz 2 porażek. Podium uzupełniła ekipa Rotuza Bronów legitymująca się w 13 pojedynkach u siebie zgromadzonymi 31 punktami wobec 10 zwycięstw, 1 remisu oraz 2 porażek. Nasi seniorzy w tabeli domowych konfrontacji uplasowali się na 6. miejscu i w 13 potyczkach na własnym terenie uzyskali 22 punkty dzięki 7 zwycięstwom, 1 remisie oraz 5 porażkom. W zestawieniu tym najgorzej poradziła sobie "jedenastka" Zamka Grodziec Śląski, która w 13 starciach przed własną publiką legitymuje się dorobkiem 4 punktów odnosząc 1 zwycięstwo, 1 remis oraz 11 porażek.

Tabela spotkań domowych sezonu 2021/2022 w rozgrywkach EFCE A-klasy Bielsko-Biała:

Natomiast w zestawieniu spotkań wyjazdowych równych sobie nie miała również drużyna KS-u Międzyrzecze, która w 13 rozegranych spotkaniach na boiskach rywali wypracowała 34 punkty na co złożyło się 11 zwycięstw, 1 remis oraz 1 porażka. Tuż za ich plecami uplasował się zespół Rotuza Bronów mający na swoim koncie w 13 rozegranych meczach w delegacji zainkasowane 31 punktów w wyniku 10 zwycięstw, 1 remisu oraz 2 porażek. Miejsce na podium zamknęła ekipa Sokoła Hecznarowice legitymująca się w 13 rozegranych pojedynkach na wyjeździe zgromadzonymi 24 punktami wobec 7 zwycięstw, 3 remisów oraz 3 porażek. Nasi seniorzy w tabeli wyjazdowych konfrontacji uplasowali się na 10. miejscu i w 13 rozegranych potyczkach na boiskach rywali uzyskali 12 punktów dzięki 3 zwycięstwom, 3 remisom oraz 7 porażkom. Zdecydowanie najgorzej w tym zestawieniu poradziła sobie "jedenastka" Wilamowiczanka Wilamowice, która w 13 starciach w delegacji ugrała tylko skromne 2 punkty za 2 remisy oraz 11 porażek.

Tabela spotkań wyjazdowych sezonu 2021/2022 w rozgrywkach EFCE A-klasy Bielsko-Biała: