Stadion

Stadion Ludowego Klubu Sportowego Pionier Pisarzowice znajduje się w samym centrum Pisarzowic przy ulicy Sportowej 1. W skład obiektu wchodzą dwa boiska trawiaste: główne boisko (wzdłuż ulicy Szkolnej) - zostało wytyczone w 1988 roku, posiada zadaszoną trybunę, piłkochwyt za jedną z bramek, jest odgrodzone od kibiców płotkiem i posiada wymiary 105 m x 68 m; boczne boisko (wzdłuż ulicy Pańskiej) - zapoczątkowało swoje istnienie w 1994 roku, służy głównie do treningów i spotkań drużyn młodzieżowych, a jego wymiary wynoszą 99 m x 65 m.

Obiekt wyposażony jest w nowoczesny klubowy budynek, który został wybudowany w 2006 roku, a związek to miało z tragicznymi wydarzeniami do których doszło w 2003 roku, kiedy to doszczętnie wraz ze sprzętem spłonęła dotychczasowa siedziba klubu.

Trybuna dla kibiców mieszcząca ponad 200 miejsc została wybudowana w 1995 roku, dokładnie 20 lat później w 2015 roku doczekała się jednak gruntownej modernizacji i odrestaurowania wzbogacając się o unikalne zadaszenie i wygląd.

Na obiekcie znajduje się również nowoczesna estrada koncertowa oraz pomieszczenie gospodarcze wraz z wiatą i namiotem służące imprezom kulturalnym w naszej miejscowości, a wszystko to zostało wybudowane w 2015 roku.