Młodzież wznawia rozgrywki. Terminarze na część wiosenną

Nasze trzy drużyny młodzieżowe już wkrótce rozpoczną ligowe zmagania w wiosennej części sezonu 2023/2024, a tymczasem poznały już terminarze w swoich rozgrywkach ligowych. Juniorzy ligową rywalizację rozpoczną już w ten weekend od zaległej potyczki z jesieni, natomiast trampkarze i młodziki do walki o punkty przystąpią w weekend 13/14 kwietnia. Najmłodsze nasze ekipy, czyli orliki i żaki do rywalizacji sportowej przystąpią w terminie późniejszym i póki co nie są jeszcze znane zarówno podziały na grupy, jak i terminarze.

Juniorzy prowadzeni przez Roberta Nycza na półmetku zmagań w 3. Lidze Okręgowej plasują się na 9. miejscu w tabeli. Rywalizację w rundzie wiosennej rozpoczną 6 kwietnia od zaległego spotkania domowego z Groniem Bujaków, natomiast cały sezon zakończą 8 czerwca również meczem domowym z Drzewiarzem Jasienica II.

Trampkarze trenowani tymczasowo od początku roku przez Jakuba Buchtyara w sezonie wiosennym 2024' mierzyć się będą w dalszym ciągu w 4. Lidze Okręgowej. Zmagania zainaugurują 14 kwietnia od spotkania na wyjeździe z GKS-em Czarnymi Jaworze, natomiast zakończą 15 czerwca grając w delegacji z Drzewiarzem Jasienica.

Młodziki pod wodzą Jacka Nycza w sezonie wiosennym 2024' będa grać ponownie w 5. Lidze Okręgowej. Grę o punkty rozpoczną 12 kwietnia od potyczki wyjazdowej z GKS-em Czarnymi Jaworze, natomiast finisz zaplanowany jest na 16 czerwca i domowej konfrontacji z KS-em Międzyrzecze.

Tak jak już wspominaliśmy na wstępie, zarówno podział lig, jak i terminarze rozgrywek naszych orlików pod opieką Marcina Muszyńskiego oraz żaków czyli podopiecznych Jakub Buchtyara, poznamy w terminie późniejszym, o czym oczywiście od razu poinformujemy.

Terminarz na rundę wiosenną 3.Ligi Okręgowej Juniorów dostępny jest TUTAJ

Terminarz na sezon wiosenny 4. Ligi Okręgowej Trampkarzy dostępny jest TUTAJ

Terminarz na sezon wiosenny 5. Ligi Okręgowej Młodzików dostępny jest TUTAJ

Przypominamy, że terminy oraz godziny spotkań w trakcie trwania rundy wiosennej w przypadku juniorów i sezonu wiosennego w przypadku trampkarzy i młodzików mogą ulegać zmianom, dlatego zachęcamy do śledzenia na bieżąco terminarzówrozgrywek na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz sympatyków do kibicowania naszym najmłodszym zawodnikom!