Nowe szaty seniorów

Najbliższy ligowy mecz naszych seniorów z Przełomem Kaniów będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na inauguracje piłkarskiej wiosny w Pisarzowicach. Podopieczni Zbigniewa Wydry zaprezentują się bowiem swoim kibicom po zimowej przerwie w nowych strojach.

A prezentują się one doprawdy okazale. W porównaniu z poprzednimi latami tym razem zarząd klubu zdecydował się na zakup kompletu meczowego firmy Adidas w kolorze czerwonym. Lepszej inauguracji nie mogły się one zatem doczekać: piękna wiosenna pogoda zapowiadana na weekend, a do tego wyborny rywal w postaci Przełomu Kaniów powinny doskonale uświetnić nie tylko pierwszy wiosenny mecz naszych seniorów przed własną publicznością, ale również zaprezentowanie się im w nowych strojach.

Przy tej okazji dziękujemy firmom Jemar Pana Marka Jekiełka oraz F.U. Elektryk Pana Andrzeja Wójcika za pomoc w sfinansowaniu nowego kompletu strojów meczowych.