Piłka młodzieżowa

Zaległe spotkania w środowe po południe miały do rozegrania dwie nasze drużyny młodzieżowe. Nasi juniorzy pod wodzą Bogusława Lorensa w kończącym sezon zaległym spotkaniu 11. kolejki IV Ligi Okręgowej mierzyć mieli się w decydującym starciu o ligowe podium z KS Bystrą, jednak już drugi raz rzędu nie musieli w ogóle wybiegać na boisko gdyż rywale oddali mecz walkowerem dzięki czemu juniorzy w ostatecznym rozrachunku zajęli 3. miejsce na koniec sezonu. Kolejne zwycięstwo odniosły nasze żaki starsze czyli podopieczni Andrzeja Nycza, którzy w zaległym spotkaniu 4. kolejki Bielskiej Ligi Żaków Grupy 2 pokonali na własnym boisku LKS Czaniec 8:6 i tym sposobem zapewnili sobie awans do jesiennych zmagań w Grupie Mistrzowskiej.

__________________________________________________________________________________________________________

Zaległa 11. kolejka IV Ligi Okręgowej Juniorów
Pionier Pisarzowice - KS Bystra
3:0 (walkower)