Spotkanie sportowo-integracyjne "Żaczki 2017"

Mamy zaszczyt poinformować, że w dniu jutrzejszym 15 czerwca o godzinie 16:00 na boisku sportowym LKS Pionier w Pisarzowicach odbędzie się spotkanie naszych najmłodszych drużyn piłkarskich, czyli żaków oraz młodzików wraz z rodzicami uwieczniające zakończenie sezonu piłkarskiego. Spotkanie to będzie miało charakter rekreacyjno-sportowy, a w programie zaplanowane jest m.in. wspólne pieczenie kiełbasy, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, mecze piłki nożnej dla dzieci i dorosłych a przede wszystkim wspólna integracja i zabawa przy głośnej muzyce. Nasi najmłodsi podopieczni będą mogli również w akcji na żywo zobaczyć seniorów, którzy na własnym boisku zmierzą się ze spadkowiczem z Ligi Okręgowej Sołą Kobiernice.

Serdecznie zapraszamy!