Pionier Pisarzowice Gospodarze

pionier1994

Utworzono:

08.01.2015

Pewnym i wysokim zwycięstwem zakończyło się sobotnie spotkanie naszych seniorów z beniaminkiem bielskiej A-klasy Groniem Bujaków, w ramach 16 kolejki. Pionier po raz kolejny wykorzystał atut własnego boiska (osiem zwycięstw w ośmiu meczach) i pokazał, że wraca do wysokiej formy z jesieni. Już do przerwy podopieczni Zbigniewa Wydry po bramkach Mateusza Krawczyka i Dariusza Kubiczka prowadzili 2-0. Gdy w drugiej części gry Marcin Muszyński podwyższył prowadzenie Pioniera można było sądzić, że losy spotkania są rozstrzygnięte. Rywale co prawda nawiązali kontakt po kuriozalnej bramce, ale odpowiedz "Trójkolorowych" była natychmiastowa, a kolejne trafienia w meczu ponownie zanotowali Marcin Muszyński oraz Mateusz Krawczyk, dzieląc się dwubramkowym łupem i ustalając wynik na 5-1. Już za tydzień, w Wielką Sobotę, naszych seniorów czeka wyjazdowy mecz z Orłem Kozy.