Orzeł Kozy Gospodarze

pionier1994

Utworzono:

08.01.2015

Nie udana była dla naszych seniorów Wielkosobotnia wyjazdowa potyczka z Orłem Kozy w ramach 17 kolejki bielskiej A-klasy. Podopieczni Zbigniewa Wydry rozegrali najprawdopodobniej najgorsze spotkanie w trwającym sezonie i niespodziewanie, choć zasłużenie przegrali 0-1, ponosząc już drugą porażkę w wiosennych meczach. Decydująca o porażce Pioniera okazała się akcja z 30 minuty, kiedy to zawodnik gospodarzy pierwsze minął swobodnie dwóch naszych obrońców, by w konsekwencji zostać sfaulowanym w polu karnym a "jedenastkę" zamienić na bramkę. Co ciekawe więcej okazji do zmiany rezultatu mieli...gospodarze, którym zabrakło jednak skuteczności. Porażka boli ze względu na fakt spotkania derbowego, ale jeszcze bardziej ze względu na styl, który nie pozwalał nam na wywiezienie z Kóz choćby punktu. Za tydzień naszych seniorów czeka domowy pojedynek z podtekstami, bowiem do Pisarzowic zawita ekipa Przełomu Kaniów.