Autor:

pionier1994

Utworzono:

08.01.2015

Niestety nie tak wyobrażali sobie kibice w Pisarzowicach sobotnie hitowe starcie Pioniera z Przełomem Kaniów w ramach 18 kolejki bielskiej A-klasy. Podopieczni Zbigniewa Wydry ulegli rywalom 2-3 i zeszli z boiska pokonani po raz pierwszy na własnym terenie od blisko dwóch lat. Już po dziewięciu minutach nasi seniorzy przegrywali 0-2 i tylko brak skuteczności i szczęścia spowodował, że na przerwę schodziliśmy właśnie przy takim wyniku. Druga część gry napawała optymizmem, lecz to rywale ponownie ukłuli wychodząc na trzy bramkowe prowadzenie. Szybka kontaktowa bramka Marcina Muszyńskiego ponownie obudziła nadzieje na korzystny rezultat w tym spotkaniu, jednak potem raz za razem "Trójkolorowi" marnowali dogodne sytuacje. Dopiero w końcowych minutach gry bramkę strzelił Adrian Góra, była to jednak bramka tylko ustalająca wynik meczu na 2-3. Pionier spadł na trzecią pozycję w ligowej tabeli, a przed nim kolejne ciężkie spotkania. Już za tydzień wyjazd do Międzyrzecza.