Autor:

pionier1994

Utworzono:

08.01.2015

19 kolejka bielskiej A-klasy okazała się szczęśliwa dla naszych seniorów, którzy w wyjazdowym pojedynku z Międzyrzeczem sięgnęli po bardzo ważne trzy punkty pokonując rywali 2-1. Szkoleniowiec Pioniera Zbigniew Wydra miał w dzisiejszym meczu do dyspozycji zaledwie...jedenastu piłkarzy, co może tylko oznaczać, że sytuacja kadrowa w połowie rundy nie wygląda za różowo. Nasi seniorzy samo spotkanie rozpoczęli bardzo dobrze, jednak brak skuteczności pod bramka rywali odbił się po raz kolejny dla nas czkawką, gdyż to rywale na przerwę schodzili przy jedno bramkowym prowadzeniu. Druga odsłona gry okazała się dla "Trójkolorowych" szczęśliwsza, gdyż pierwsze Kamil Muszyński doprowadził do wyrównania z zimną krwią pakując futbolówkę do siatki a dokładnie 8 minut przed końcem meczu jego młodszy brat Marcin zapewnił Pionierowi, jak się później okazało bezcenny komplet punktów, strzelając bramkę na 2-1. Cieszy fakt, że mimo sporych problemów kadrowych i innych, nie zabrakło zaangażowania i chęci do gry. Za tydzień w Pisarzowicach gościć będziemy pewnie zmierzającego do Ligi Okręgowej lidera z Jaworza.