Autor:

pionier1994

Utworzono:

31.12.2014

Drugie zwycięstwo odnieśli nasi seniorzy w rozgrywkach bielskiej A-klasy. W sobotnim spotkaniu po ciekawym meczu pokonali GLKS Wilkowice 1-0 i utrzymali pozycję lidera w tabeli. Po efektownym wyjazdowym zwycięstwie w Buczkowicach, kibice szykowali się na kolejny festiwal strzelecki w wykonaniu podopiecznych Zbigniewa Wydry. Niestety nieskuteczność była tego dnia naszym problemem, w efekcie czego do przerwy nie ujrzeliśmy bramek. Druga odsłona gry nic lepszego nie przyniosła i nasi seniorzy raz za razem marnowali doskonałe okazje do strzelenia bramki. Udało się, to dopiero w końcówce spotkania Łukaszowi Nyczowi, który zdobył gola na wagę kompletu punktów. Drużyna z Wilkowic zmuszona była kończyć spotkanie w osłabieniu, w 70 minucie gry drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Krzysztof Zborowski, natomiast już po samym meczu za niesportowe zachowanie ukarany został...ich trener Krzysztof Bąk. W najbliższą niedzielę naszą drużynę czeka wyjazd do Bujakowa na mecz z miejscowym Groniem.