Autor:

pionier1994

Utworzono:

31.12.2014

Podziałem punktów zakończyło się niedzielne spotkanie w ramach 3 kolejki bielskiej A-klasy, pomiędzy Pionierem, a Groniem Bujaków. Jest, to pierwsza strata punktów przez Pionier w obecnym sezonie. Kibice zgromadzeni na obiekcie w Bujakowie na brak bramek i emocji narzekać nie mogli. Nasi seniorzy w pierwszej bezbramkowej połowie razili nieskutecznością oraz słabym tempem rozgrywania akcji. Przerwa zadziałała na nich jednak mobilizująco i po dwóch bramkach Łukasza Nycza oraz Damiana Gacka prowadziliśmy już nawet 3-1. Niestety koszmarne błędy w defensywie pozbawiły podopiecznych Zbigniewa Wydry, wydawało się pewnych trzech "oczek". Rywale już w doliczonym czasie gry zdobyli bramkę, która zapewniła im punkcik w tym pojedynku. Niestety strata punktów przyczyniła się do tego, że po tej kolejce stracimy pozycje lidera w tabeli. Remis 3-3 należy uznać jako porażkę, patrząc na przebieg spotkania, jednak okazja do rehabilitacji już za tydzień na własnym boisku, a rywalem Pioniera będzie rywal zza miedzy, czyli Orzeł Kozy.