Autor:

pionier1994

Utworzono:

31.12.2014

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu 11 kolejki bielskiej A-klasy, Pionier bez problemów pokonał na własnym boisku ekipę rezerw czechowickiego MRKS-u 6-1. Spotkanie rozpoczęło się jednak dość niespodziewanie, bo od prowadzenia przyjezdnych. Kibice zgromadzeni w Pisarzowicach jeszcze dobrze nie zaczęli rozmyślać o straconej bramce, a już po dwóch minutach do remisu doprowadził Dawid Ćwiek. Stracona bramka, tak rozdrażniła naszych seniorów, że zaaplikowali oni jeszcze przed przerwą kolejne cztery bramki, a ich autorami byli kolejno: dwukrotnie Łukasz Nycz oraz również dwukrotnie Damian Gacek. Po przerwie gra Pioniera przygasła, w efekcie czego zobaczyliśmy tylko jedno trafienie Marcina Pawia, w samej końcówce spotkania, które ustaliło wynik meczu na 6-1. Pionier często miewał problemy z grą przeciwko "rezerwistom", dziś jednak nie było żadnych wątpliwości. Już za tydzień podopiecznych Zbigniewa Wydry czeka bardzo trudny wyjazd do Bestwinki.