A-klasa Bielsko-Biała

Udanie zakończył się kolejny występ naszych seniorów w ligowej rywalizacji, dzięki czemu zrehabilitowali się za zeszłotygodniowej klęskę. W spotkaniu 21. kolejki bielskiej A-klasy Pionier na własnym boisku okazał się lepszy o jedną bramkę od Sokoła Buczkowice zwyciężając 1:0. Jedyne trafienie dla drużyny prowadzonej przez Zbigniewa Wydrę uzyskał Łukasz Nycz. Zwycięstwo naszych seniorów, przy jednoczesnej porażce Bestwinki, pozwoliło im wrócić na pozycję wicelidera mając teraz dwa punkty przewagi nad wspomnianym rywalem. A już za tydzień szlagier kolejki z udziałem obydwóch tych drużyn, Pionier w Bestwince powalczy o zachowanie pozycji tuż za plecami lidera.

________________________________________________________________________________________________________

sobota, 13 maja 2017 r., godz. 17:00

Pisarzowice

21. kolejka bielskiej A-klasy