Kadry nie uda im się utrzymać

Z prawdopodobnymi ubytkami do walki o utrzymanie przystąpi wiosną beniaminek z Pisarzowic.

Nie najgorszą pozycję startową ma Pionier w Grupie Spadkowej ZINA Klasy Okręgowej Grupy 5. Pisarzowiczanie w jej tabeli plasują się na 6. miejscu, co na dziś daje im utrzymanie w rozgrywkach. Do rundy wiosennej ekipa z Pisarzowic przystąpi jednak personalnymi ubytkami. - Prawdopodobnie nie uda nam się utrzymać obecnej kadry, choć bardzo bym tego chciał. Są zawodnicy, którzy wyróżnili się w trakcie minionej rundy i są oni w trakcie rozmów z innymi klubami. Ponadto przez pół roku ze względu na sytuację zawodową nie będę mógł skorzystać z Adriana Barona - zdradza trener Pioniera, Sebastian Klimek.

Jednocześnie klub z Pisarzowic będzie próbował wzmocnić się przed nadchodzącą rundą, lecz to może być trudne. - Interesuje nas bramkostrzelny napastnik oraz chcemy wzmocnić boki obrony. Szukamy wzmocnień, ale o to jest bardzo ciężko i każdy chyba liczy się z tym problemem - mówi Klimek.

źródło: sportowebeskidy.pl