Noworoczne turnieje naszej młodzieży

Końcówka stycznia będzie obfitowała w III Noworoczne Turnieje Halowe organizowane wspólnie przez Centrum Sportowo-Widowiskowe oraz Uczniowski Klub Sportowy w Kozach. W rywalizacji, która potrwa od 22 do 29 stycznia udział wezmą również dwie nasze drużyny żaków oraz skrzatów.

Aż sześć turniejów odbędzie się w III Noworocznym Turnieju Halowym organizowanym wspólnie przez Centrum Sportowo-Widowiskowe oraz Uczniowski Klub Sportowy w Kozach, a na parkietach dwóch koziańskich hal przy CSW oraz ul. Cmentarnej zaprezentują się zawodnicy w rocznikach od 2009 do 2014. W sportowej rywalizacji wezmą udział również nasi najmłodsi adepci piłki nożnej, a Pionier do zmagań zgłosił dwie swoje drużyny młodzieżowe: żaków z rocznika 2011 oraz skrzatów z rocznika 2014. W przypadku tych pierwszych ich spotkania trwać będą po 12 minut bez przerw, a zmagania prowadzone będą w systemie "każdy z każdym. Jeśli chodzi o najmłodszy z roczników, to każdy mecz potrwa po 9 minut bez przerw, a rywalizacja podzielona jest na trzy grupy po trzy ekipy, następnie nastąpi podział ze względu na uzyskane wyniki na Ligę Mistrzów i Europy.

III Noworoczne Turnieje Halowe organizowane przez CSW oraz UKS w Kozach:

Żaki (rocznik 2011)
1. AP Zone Kobiernice