Młodzież z terminarzami na jesienną część sezonu 2023/2024

Nasze trzy drużyny młodzieżowe poznały już terminarze na jesienną część sezonu 2023/2024 w swoich rozgrywkach ligowych. Zarówno juniorzy, trampkarze, jak i młodziki jesienne zmagania zainaugurują spotkaniami na własnym boisku już w najbliższy weekend. Najmłodsze nasze ekipy, czyli orliki i żaki do rywalizacji sportowej przystąpią w terminie późniejszym i póki co nie są jeszcze znane zarówno podziały na grupy, jak i terminarze.

Juniorzy prowadzeni przez Roberta Nycza w sezonie 2023/2024 w dalszym ciągu występować będą w rozgrywkach 3. Ligi Okręgowej. Rywalizację w rundzie jesiennej rozpoczną 2 września od spotkania domowego z Trójką Czechowice-Dziedzice, natomiast pierwszą część sezonu zakończą 4 listopada meczem wyjazdowym z LKS-em Ligota.

Trampkarze trenowani przez Michała Pękalę w sezonie jesiennym 2023 mierzyć się będą ponownie w rozgrywkach 4. Ligi Okręgowej. Sezon jesienny zainaugurują 3 września od spotkania na własnym boisku z Orłem Kozy, natomiast jesienną rywalizację zakończą 4 listopada grając w delegacji z GKS-em Czarnymi Jaworze.

Młodziki pod wodzą Jacka Nycza w sezonie jesiennym 2023 zagrają w rozgrywkach 5. Ligi Okręgowej. Sezon jesienny rozpoczną 2 września od potyczki domowej z Akademią Piłkarza Michałowski, natomiast finisz całych zmagań zaplanowany jest na 4 listopada i również domowej konfrontacji z Akademią Sportu Bielsko-Biała.

Tak jak już wspominaliśmy na wstępie, zarówno podział lig, jak i terminarze rozgrywek naszych orlików pod opieką Marcina Muszyńskiego oraz żaków czyli podopiecznych Jakub Buchtyara poznamy w terminie późniejszym, o czym oczywiście od razu poinformujemy.

Terminarz na rundę jesienną 3.Ligi Okręgowej Juniorów dostępny jest TUTAJ

Terminarz na sezon jesienny 4. Ligi Okręgowej Trampkarzy dostępny jest TUTAJ

Terminarz na sezon jesienny 5. Ligi Okręgowej Młodzików dostępny jest TUTAJ

Przypominamy, że terminy oraz godziny spotkań w trakcie trwania rundy jesiennej w przypadku juniorów i sezonu jesiennego w przypadku trampkarzy i młodzików mogą ulegać zmianom, dlatego zachęcamy do śledzenia na bieżąco terminarzów rozgrywek na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz sympatyków do kibicowania naszym najmłodszym zawodnikom!