Nie żyje trener Sokoła Buczkowice

Bardzo smutna i przykra informacja dotarła do nas w dniu wczorajszym. W wieku 55 lat zmarł w tragicznych okolicznościach szkoleniowiec Sokoła Buczkowice - Jacek Wiercigroch.

Jacek Wiercigroch od wielu lat związany był z Sokołem Buczkowice, wpierw trenując w tym klubie zespoły młodzieżowe a następnie drużynę seniorów występującą w bielskiej A-klasie. W przyszłości był też bardzo dobrym zawodnikiem, a w wieku juniorskim grając w BKS-ie Stal Bielsko-Biała sięgnął nawet po wicemistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej w 1980 roku.

Łączymy się w bólu i przesyłamy najszczersze kondolencje rodzinie i najbliższym śp. Jacka Wiercigrocha. W tym trudnym dla Was momencie łączymy się w bólu i cierpieniu.