Podsumowanie trampkarzy - Jesień 2015/2016

Swój sezon zakończyli już natomiast nasi trampkarze, którzy występowali w IV Lidze Okręgowej. Występowali, gdyż podopieczni Bogusława Lorensa niestety mimo ambitnej postawy zajęli w stawce ostatnie miejsce pechowo tracąc szanse na utrzymanie w ostatnim spotkaniu.

Reorganizacja rozgrywek młodzieżowych przed sezonem, a raczej niepewnośc jaki kształt będą miały, spowodowały że nie do końca wiadomo było gdzie mieliby występować nasi młodzi zawodnicy. Ostatecznie wylądowali w lidze z naprawdę mocnymi rywalami. Składająca się w większości zawodników z najmłodszego rocznika drużyna zaprezentowała się na tle starszych i bardziej ogranych zawodników naprawdę dobrze. Do ostatniej kolejki decydowało się, czy uda im się utrzymać w lidze. Niestety w tym decydującym spotkaniu ulegli ekipie z Wilkowic 6:1 i jedynie gorszym bilansem meczów bezpośrednich okazali się gorsi w tabeli od tego rywala. Pionier w 10 spotkaniach zgromadził sześć punktów na co złożyły się dwa zwycięstwa, natomiast w ośmiu sotkaniach schodziliśmy z boiska pokonani. Bilans bramkowy wyniósł 9:61.

Końcowa tabela IV Ligi Okręgowej:

Najwięcej spotkań:
9 - Paweł Surwiłło, Szymon Tora, Michał Góra, Dominik Mas, Michał Strzeżoń