Podsumowanie trampkarzy - sezon 2014/2015

Rewelacyjny sezon za sobą mają nasi trampkarze, którzy pod wodzą Bogusława Lorensa zostali mistrzami Wojewódzkiej Ligi C1 Grupa 1! Nasi młodzi zawodnicy, którzy po reorganizacji rozgrywek młodzieżowych mogli po raz pierwszy w historii grać o swój własny awans na wyższy szczebel, zarówno jesienią jak i wiosną prezentowali się bardzo dobrze i już na dwie kolejki przed końcem rozgrywek byli pewni mistrzowskiej korony.

Już runda jesienna w ich wykonaniu zapowiadała, że ten sezon będzie wyśmienity. Na półmetku zmagań trampkarze plasowali się na 2. miejscu tuż za plecami przewodzącego w tabeli LKS- Czaniec. Pierwszy wiosenny mecz przyniósł nam już na otwarcie starcie na szczycie pomiędzy tymi zespołami. Górą w tym pojedynku byli nasi zawodnicy, którzy dzięki temu wskoczyli na pozycję lidera. Pozycję lidera, której jak się później okazało nie oddali już do końca sezonu a mistrzostwo zapewniając sobie już dwie kolejki przed końcem rozgrywek ligowych. Z dorobkiem 44 punktów zajęli 1. miejsce. Złożyło się na to 14 zwycięstw oraz dwa remisy i tyleż samo porażek, a to wszystko przy imponującym bilansie bramkowym, który wyniósł 124:31. Za swoimi plecami trampkarze zostawili tak uznane w regionie firmy, jak LKS Czaniec i LKS Bestwina. Tych pierwszych wyprzedzili o dwa punkty, a drugich o trzy. Zdobyto mistrzostwo gwarantowało nam grę w meczach barażowych o awans do III Ligi Wojewódzkiej. W nich zmierzyliśmy się z najlepszą drużyną drugiej grupy - Beskidem Godziszka. Niestety w obydwóch spotkaniach to nasi rywale okazali się lepsi, w Pisarzowicach zwyciężając 2:0 a w Godziszce 2:1. Mimo wszystko naszym trampkarzom należą się wielkie brawa, a z pewnością na awans przyjdzie jeszcze czas.

Tabela końcowa Wojewódzkiej Ligi C1 Grupa 1:

Kadra zespołu w sezonie 2014/2015:
Bramkarze: Kubiczek Adrian, Adamus Sławomir
Obrońcy: Gawor Mikołaj, Nikiel Bartosz, Jasiński Jakub, Kondel Mikołaj, Okrent Piotr, Jekiełek Gracjan, Góra Michał
Pomocnicy: Wiewióra Dawid, Kowalski Gabriel, Strzeżoń Michał, Koim Kamil, Tora Szymon, Mas Dominik, Kasiarz Paweł, Kostka Kamil
Napastnicy: Walczyk Patryk, Baron Igor, Baron Jakub, Buchtyar Jakub, Waliczek Kacper

Najwięcej spotkań:
18 - Wiewióra Dawid, Kubiczek Adrian, Nikiel Bartosz, Jasiński Jakub, Koim Kamil, Strzeżoń Michał

Najwięcej rozegranych minut:
1410 - Wiewióra Dawid, 1400 - Kubiczek Adrian