Rozgrywki młodzieżowe

Pierwsze spotkania w nowym sezonie mają za sobą nasze drużyny młodzieżowe w rozgrywkach ligowych bielskiego podokręgu, na początek mogliśmy oglądać w akcji juniorów, trampkarzy oraz młodzików. Juniorzy prowadzeni przez Roberta Nycza po bardzo dobrym meczu niestety musieli uznać wyższość rywala, w 2. kolejce 3. Ligi Okręgowej przegrali u siebie z Trójką Czechowice-Dziedzice 0:1. Trampkarze trenowani przez Michała Pękalę od straty punktów rozpoczęli ligową rywalizację, w 1. kolejce 4. Ligi Okręgowej ulegli na własnym boisku Orłowi Kozy 1:7. Młodziki pod wodzą Jacka Nycza również nie będą miło wspominać inauguracyjnego ligowego występu, w 1. kolejce 5. Ligi Okręgowej przegrali u siebie z Akademią Piłkarza Michałowski 0:15.

"Szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej dofinansowane jest przez Gminę Wilamowice i Radę Sołecką Pisarzowice"

__________________________________________________________________________________________________________

2. kolejka 3. Ligi Okręgowej Juniorów
PIONIER PISARZOWICE - Trójka Czechowice-Dziedzice