Tabela roczna

Następny przystanek z podsumowaniem rundy jesiennej sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała, a tym razem zaglądamy do tabeli rocznej. Na szczycie tego zestawienia znalazła się drużyna Sokoła Hecznarowice, która wyprzedziła zespoły GLKS-u Sferanet Wilkowice II oraz LKS-u Czaniec II.

W klasyfikacji tabeli rocznej bierzemy pod lupę wszystkie wyniki osiągane w przeciągu całego roku 2023 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała. Najlepsza w tym zestawieniu okazała się drużyna Sokoła Hecznarowice, która zgromadziła na swoim koncie 51 punktów na co złożyło się 16 zwycięstw, 3 remisy raz 7 porażek przy bilansie bramkowym 44-32. Tuż za jej plecami uplasował się zespół GLKS-u Sferanet Wilkowice II, który uzbierał 49 punktów odnotowując 15 zwycięstw, 4 remisy oraz 7 porażek przy stosunku bramek 57-26. Podium natomiast uzupełniła ekipa LKS-u Czaniec II, która ugrała 39 punktów dzięki 11 zwycięstwom, 6 remisom oraz 9 porażkach osiągając bramki 54-36. Nasi seniorzy w tym zestawieniu uplasowali się na 6. miejscu gromadząc 36 punktów na co złożyło się 11 zwycięstw, 3 remisy oraz 12 porażek przy bilansie bramkowym 45-62. Najgorzej radzili sobie w przeciągu całego mijającego roku zawodnicy Iskry Rybarzowice, którzy uzbierali 6 punktów za 2 zwycięstwa oraz 11 porażek przy stosunku bramkowym 12-63.

Tabela roczna po rundzie jesiennej sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała: