Fair-Play

Zakończona runda jesienna sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała przyniosła wiele emocji, a my tradycyjnie podsumujemy wszystko to, co wydarzyło się w tych że zmaganiach w pierwszej części kampanii. Na dobry początek przedstawimy Państwu klasyfikację Fair Play, a najbardziej zgodnie z przepisami póki co gra drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała III, która wyprzedza w tym zestawieniu zespoły Zapory Wapienica oraz Orła Kozy.

W 91 spotkaniach rundy jesiennej sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała boiskowi rozjemcy pokazali łącznie zawodnikom 298 żółtych oraz 10 bezpośrednich czerwonych kartek (każda, to plus pięć punktów do punktacji). Najlepsza w tym zestawieniu na półmetku zmagań jest drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała III, a uzbierała ona 7 punktów na co złożyło się 7 żółtych kartek. Wyprzedza ona zespół Zapory Wapienica na którego koncie znalazło się 10 punktów za zanotowanie 10 żółtych kartek. Podium natomiast uzupełnia ekipa Orła Kozy, która zgromadziła w dorobku 15 punktów za uzyskanie 15 żółtych kartek. Nasi seniorzy w tym zestawieniu plasują się na ten moment na 11. miejscu zaliczając 32 punkty i notując przy tym 22 żółte kartki i 2 wykluczenia. Najmniej przepisowo póki co w całej stawce gra KS Bystra legitymująca się 48 punktami za 38 żółtych kartek i 2 "cegły".

Klasyfikacja Fair Play po rundzie jesiennej sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała: