Terminy zaległych spotkań

W miniony weekend nie doszło do żadnego spotkania z udziałem naszych drużyn, a powodem takiego stanu rzeczy były fatalne warunki atmosferyczne. Poznaliśmy nowe terminy zaległych spotkań, które będą mieć miejsce na początku października.

I tak oto nasi seniorzy zaległe spotkanie 6. kolejki bielskiej A-klasy z KS Bystrą rozegrają 11 października o godzinie 16:00, natomiast juniorzy starcie z Sokołem Hecznarowice w ramach zaległej 4. kolejki III Ligi Okręgowej rozegrają 4 października o godzinie 16:30 a obydwa te mecze rozegrane zostaną w Pisarzowicach. Na 3 października zaplanowano zaległy pojedynek naszych trampkarzy z Wilamowiczanką Wilamowice na jej terenie w 4. kolejce V Ligi Okręgowej a spotkanie to rozpocznie się o godzinie 16:00, tego samego dnia swój zaległy ligowy bój z LKS-em Bestwina w 4. kolejce IV Ligi Okręgowej Grupy 1 rozegrają młodziki które na boisko wybiegną o godzinie 16:00. Dzisiaj z kolei w zaległym spotkaniu 4. kolejki Bielskiej Ligi Żaków Grupy A zmierzą się w Pisarzowicach o godzinie 17:00 nasze żaki z Zamkiem Grodziec Śląski. Nie jest natomiast jeszcze znany termin innego ich zaległego meczu z KS Bestwinką w trzeciej serii gier.

Seniorzy:
Zaległe spotkanie 6. kolejki A-klasy Bielsko-Biała - 11.10.2017 r., godz. 16:00
Pionier Pisarzowice - KS Bystra (Pisarzowice, ul. Sportowa 1)

Juniorzy:
Zaległe spotkanie 4. kolejki III Ligi Okręgowej - 04.10.2017 r., godz. 16:30
Pionier Pisarzowice - Sokół Hecznarowice (Pisarzowice, ul. Sportowa 1)

Trampkarze:
Zaległe spotkanie 4. kolejki V Ligi Okręgowej - 03.10.2017 r., godz. 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice - Pionier Pisarzowice (Wilamowice, ul. Paderewskiego 17A)

Młodziki:
Zaległe spotkanie 4. kolejki IV Ligi Okręgowej Grupa 1 - 03.10.2017 r., godz. 16:00
Pionier Pisarzowice - LKS Bestwina (Pisarzowice, ul. Sportowa 1)