Walne Zebranie Sprawozdawcze

Zarząd LKS Pionier Pisarzowice wraz z prezesem Jerzym Wróblem, ma zaszczyt zaprosić wszystkich członków, zawodników, trenerów, rodziców piłkarzy drużyn młodzieżowych oraz sympatyków naszego klubu na coroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się dnia 17 marca tj. niedziela o godz. 17:00 w Gminnym Centrum Działań Twórczych w Pisarzowicach.

Na zebraniu zostanie podsumowany ostatni rok działalności klubu, zapowiedź tego co czeka nas w najbliższej przyszłości oraz omówienie postępów wszystkich naszych drużyn piłkarskich w roku 2024. Zachęcamy zatem bardzo gorąco do udziału w tym spotkaniu każdą osobę związaną z pisarzowickim futbolem, bądź te które chciałyby się dowiedzieć więcej o klubie i jego funkcjonowaniu. Swoją obecność zapowiedział Burmistrz Wilamowic Pan Marian Trela, Sołtys Pisarzowic Pan Andrzej Nycz oraz przedstawiciele organizacji społecznych działających w Pisarzowicach.

Serdecznie zapraszamy!