Dziękujemy darczyńcom!

Zarząd klubu na czele z prezesem Jerzym Wróblem serdecznie dziękują mieszkańcom Pisarzowic oraz właścicielom firm wspierających klub, za darowizny z kalendarzy na rok 2024, a co za tym idzie pomoc finansową udzieloną w ten sposób dla naszego klubu.

Jak co roku działacze oraz zawodnicy Pioniera roznosili po Państwa domach kalendarze sportowe, traktowane jako tzw. cegiełkę wspierającą klub. Przypomnimy, że inicjatywa ta sięga już 2000 roku i jest kontynuowana z roku na rok, co bez wątpienia jest ewenementem w naszym regionie! Dlatego też dziękujemy za każde nawet najmniejsze wsparcie i miłe przyjęcie w Państwa domach i tym razem, przypominając, że zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na dalszą działalność klubu i jego rozwój. Dziękujemy również osobom, które poświęcały swój wolny czas na roznoszenie wspomnianych kalendarzy, a poza prezesem Jerzym Wróblem byli to: Adis Kachadorian, Grzegorz Cieślak, Jakub Buchtyar, Łukasz Nycz, Marcin Muszyński, Marcin Paw, Marek Kania, Paweł Surwiłło, Robert Nycz, Tomasz Buchtyar oraz Wiktor Dziubek.

Ten rok dla naszego klubu jest wyjątkowo szczególny, gdyż będziemy obchodzić jubileusz 30-lecia istnienia, a w związku z tym mamy bardzo ambitne plany, takie jak choćby przyspieszenie planów ws. generalnej modernizacji całego naszego obiektu, w tym obydwu boisk, ale również powstanie zupełnie nowej i nowoczesnej strony internetowej. Obecna domena towarzyszy nam już nieprzerwanie przez 15 lat, gdzie dodajmy była i jest ona prowadzona w sposób bardzo rzetelny i przede wszystkim aktualny - bez choćby momentu przerwy i zwątpienia w to co robimy, co w przypadku innych klubów amatorskich jest raczej rzadko spotykane. Z racji tego, że świat poszedł mocno do przodu, to od ok. 10 lat jesteśmy również dostępni na Facebook'u, gdzie  przepływ informacji jest tam szybszy, a jak pokazują liczby mamy szerokie grono odbiorców. Uznaliśmy zatem, że jest to odpowiedni moment, aby wprowadzić w życie w naszym klubie programu "Klub 100", który angażowałby nie tylko większe i mniejsze przedsiębiorstwa z naszej okolicy do jeszcze większego wsparcia klubu, ale również osoby prywatne, czyli po prostu sympatyków naszego Pioniera. Szersze informacje przekażemy niezwłocznie, gdy wszystko będzie już dopięte na ostatni guzik, a póki co raz jeszcze ślemy serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów oraz społeczności Pisarzowic za wspomniane już darowizny z kalendarzy na rok 2024.

Szczególne podziękowania ślemy również do firm, które wspierają nas już od lat, także do tych które dołączyły do nas całkiem niedawno, a są to:

"AGA KOMPOZYTY" w Pisarzowicach
"AGROMIX" Jan Haczek