Z rywalem nieznanym

Nie z młodzieżową drużyną ekstraklasowego TS Podbeskidzie, a z występującym w wadowickiej B-klasie Huraganem Inwałd zmierzą się w najbliższą sobotę tj. 28 lutego na bocznym boisku w Pisarzowicach nasi seniorzy. Podopieczni Jarosława Krystiana będą mieli zatem okazję po raz pierwszy zaprezentować się na naturalnym boisku, a początek spotkania zaplanowano na godz. 14:00.

Nasi rywale na co dzień występują w wadowickiej B-klasie, w której po rundzie jesiennej zajmują 2.miejsce z nieznaczną stratą do liderującego Leskowca Rzyki. Szkoleniowcem drużyny z Małopolski jest Jakub Adamus, a w kadrze Inwałdu znaleźć możemy choćby doświadczonego Wojciecha Dybała, który swego czasu z powodzeniem biegał po boiskach 4-ligowych w barwach Halniaka Maków Podhalański oraz Beskidy Andrychów. Uwagę zwraca również najlepszy strzelec tamtejszej ligi Wojciech Stuglik, który również występował na wyższym szczeblu rozgrywkowym. Podczas obecnych zimowych przygotowań rywale rozegrali jak na razie tylko jedno spotkanie ulegając ekipie Burzy Roczyny 3:5.

Będzie to premierowy pojedynek naszych seniorów z Inwałdem w historii.

Mecz sparingowy nr.5
sobota, 28 lutego, godz. 14:00