Zaproszenie!

Zarząd LKS Pionier Pisarzowice wraz z prezesem Jerzym Wróblem ma zaszczyt zaprosić wszystkich członków, zawodników, trenerów, rodziców piłkarzy drużyn młodzieżowych oraz sympatyków naszego klubu na coroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się dnia 1 marca tj. niedziela o godz. 16:00 w klubowym budynku przy ul.Sportowej 1.

Na zebraniu zostanie podsumowany ostatni rok działalności klubu, zapowiedź tego co czeka nas w najbliższej przyszłości oraz omówienie postępów drużyn piłkarskich w roku 2014. Zachęcamy zatem bardzo gorąco do udziału w tym spotkaniu każdą osobę związaną z pisarzowickim futbolem, bądź te które chciałyby się dowiedzieć więcej o klubie i jego funkcjonowaniu. Swoją obecność zapowiedział Burmistrz Wilamowic Pan Marian Trela, Sołtys Pisarzowic Pan Stanisław Peszel oraz przedstawiciele organizacji społecznych działających w Pisarzowicach.

Serdecznie zapraszamy!