Zaproszenia na VIII Biesiadę

Fundacja Krzyż Dziecka, Urząd Gminy Wilamowice oraz MGOK Wilamowice mają zaszczyt zaprosić Państwa na VIII Biesiadę, która odbędzie się w dniach 23-24 lipca na obiekcie LKS Pionier w Pisarzowicach. Dochód z dwudniowej imprezy zostanie w całości przekazany na potrzeby podopiecznych fundacji, dlatego tym bardziej zachęcamy do aktywnego udziału w tegorocznej Biesiadzie. W pierwszym dniu poza oczywiście przeróżnymi zabawami dla dzieci i dorosłych czekają nas koncerty zespołów Lepsi, którzy również umilą czas na festynie do późnego wieczoru a także Baciarów - gości specjalnych tegorocznej Biesiady. Na drugi dzień zaplanowano występy zespołów Włóczykije i Defekt oraz koncerty Orkiestry Dętej z Woli i zespołu Krzywa Alternatywa. Poniżej mogą zapoznać się Państwo z pełnym harmonogramem dwudniowej imprezy.