Zużałek: Wiosna będzie bardzo ciekawa

Dwa zaległe mecze 11. kolejki zostały rozegrane w miniony weekend w bielskiej A-klasie, które podsumowujemy wraz z trenerem drużyny z Bestwinki - Tomaszem Zużałkiem.

Wypuścili mistrza
Kompletu punktów w zaległym meczu potrzebowali zawodnicy z Bestwinki, aby być mistrzem rundy jesiennej w bielskiej A-klasie. Ta sztuka jednak gospodarzom nie wyszła... Po pełnym emocji meczu KS Bestwinka zremisowała z zespołem z Międzyrzecza 3:3, czym ostatecznie zakończyła rundę jesienną na 2. miejscu z 10 zwycięstwami, dwoma remisami i z ani jedną porażką. - Powiem tak, jeśli nie wykorzystuje się klarownych sytuacji to nie da się wygrać spotkania. Drużyna z Międzyrzecza była jednak do bólu skuteczna. Nie zdobyliśmy mistrzostwa rundy jesiennej, ten tytuł przypadł Pionierowi i należą im się gratulacje. Co ciekawe nie przegraliśmy w tej rundzie, a jednak nie wystarczyło do zdobycia 1. miejsca - to świadczy o tym jak ta liga jest wyrównana. Wiosna zapowiada się bardzo ciekawie - klaruje trener drużyny z Bestwinki - Tomasz Zużałek.

Zasłużyli na wygraną
W drugim zaległym spotkaniu Soła podejmowała ekipę z Bystrej, która wciąż zmagania się z wszelakimi problemami. Nie może więc też dziwić wygrana gospodarzy. - Patrząc na formę Soły ich wygrana nie zaskakuje. Patrząc przez pryzmat całej rundy zasłużyli na wygraną. Drużyna z Kobiernic podniosła się po gorszym okresie na początku sezonu i teraz zespół ten kreśli się jako bardzo ciekawy - ocenia Zużałek.

źródło: sportowebeskidy.pl

Wyniki zaległych spotkań 11. kolejki:
KS Bestwinka - KS Międzyrzecze 3:3 (2:1)
Soła Kobiernice - KS Bystra 3:1 (3:1)

Aktualna tabela:

Najlepsi strzelcy:
15 - Dominik Domka (Przełom Kaniów) oraz Damian Tracz (Sokół Buczkowice)
13 - Adrian Pająk (Sokół Hecznarowice)
12 - Jakub Habdas (KS Bystra)