Odpoczną i... pograją

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 11. kolejka zmagań o mistrzostwo bielskiej A-klasy. Na boisko nie wybiegną jednak nasi seniorzy, którzy przewodzą w rozgrywkach - czeka ich bowiem przymusowa pauza.

Pauza ta spowodowana jest oczywiście tym, że tuż przed obecnym sezonem z rozgrywek wycofała się drużyna Zapory Porąbka. Podopieczni Zbigniewa Wydry będą zatem w najbliższy weekend obserwować poczynania swoich przeciwników - w szczególności KS Bestwinki oraz "Dwójki" Rekordu, czyli najgroźniejszych konkurentów w walce o najwyższe laury. Szczególnie postawa tych pierwszych będzie istotna w najbliższej kolejce, gdyż Bestwinka po tej serii gier może wskoczyć kosztem Pioniera na pozycję lidera rozgrywek. Jej przeciwnikiem w domowym spotkaniu będzie KS Międzyrzecze, natomiast bielski Rekord zmierzy się na wyjeździe z Beskidem Godziszka.

Nasi seniorzy najbliższy weekend wykorzystają jednak w inny sposób i nie będą się nudzić, gdyż przerwę w zmaganiach ligowych poświęcą na drużynową integrację. Rozegrają bowiem kolejną już edycję drużynowego turnieju w grę FIFA 18, czyli grę znaną każdemu sympatykowi piłki nożnej na świecie. Najbliższe spotkanie już realne Pionier rozegra natomiast 4 listopada, kiedy na własnym boisku zmierzy się z outsiderem rozgrywek LKS-em Mazańcowice.