Rozgrywki młodzieżowe

Zainaugurowana została wiosenna rywalizacja naszych drużyn młodzieżowych w ligowych rozgrywkach bielskiego podokręgu, jako pierwsi w tym roku na boisko wybiegli juniorzy. Juniorzy prowadzeni przez Roberta Nycza odrobili zaległość z pierwszej części sezonu, w zaległym meczu z 10. kolejki 3. Ligi Okręgowej zremisowali u siebie z Groniem Bujaków 1:1.

"Szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej dofinansowane jest przez Gminę Wilamowice i Radę Sołecką Pisarzowice"

__________________________________________________________________________________________________________

Zaległy mecz z 10. kolejki 3. Ligi Okręgowej Juniorów
PIONIER PISARZOWICE - Groń Bujaków