Wysoka oglądalność naszej strony

Bardzo miło nam prezentować takie statystyki, jak coraz to lepsza oglądalność naszej strony klubowej. Przez pierwsze półrocze 2018 roku klubowa witryna odnotowała blisko pięć tysięcy odsłon, co w rankingu klubów portalu futbolowo.pl plasuje nas na wysokim 69. miejscu wśród 5470 zespołów.

W pierwszym półroczu 2018 roku, czyli od dnia 1 stycznia do 30 czerwca, udostępniliśmy Państwu 121 wiadomości i jak się okazuje ich zainteresowanie było dość spore. W pół roku naszą stronę odwiedziło 6,986 sympatyków. Wspomnianych odsłon newsów w tym momencie jest 22,207, natomiast liczba unikalnych użytkowników wynosi 6,088. To wszystko daje naszej stronie bardzo dobre 69. miejsce w rankingu klubów portalu futbolowo.pl, a warto zaznaczyć że obejmuje on aż 5470 zespołów. Na czele tej klasyfikacji jest drużyna Piłkarskie Nadzieje Mielec z 33,329 odsłonami, a wyprzedza ona Chemika Moderatora Bydgoszcz z 33,239 odsłonami oraz Górnika Konin z 24,078 odsłonami. Cieszymy się, że nasz wysiłek nie idzie na marne, a informowanie Państwa o wydarzeniach wokół klubu jest tak szeroko odbierane. Oczywiście liczymy, że i w drugim półroczu 2018 roku będziecie z nami i powyższe statystyki jeszcze wzrosną.

Statystyki strony za pierwsze półrocze 2018 roku:

Ranking klubów portalu futbolowo.pl za pierwsze półrocze 2018 roku: