Zaproszenie na jubileuszową X Biesiadę Fundacji Krzyż Dziecka

Fundacja Krzyż Dziecka, Urząd Gminy Wilamowice oraz MGOK Wilamowice mają zaszczyt zaprosić Państwa na jubileuszową X Biesiadę Charytatywną, która odbędzie się w dniach 28-29 lipca br. na obiekcie LKS Pionier w Pisarzowicach. W pierwszym dniu poza oczywiście przeróżnymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych czekają nas m.in. występ zespołu Defekt, a także koncerty zespołów Grupa Furmana oraz gwiazdy tegorocznej Biesiady - Bayer Full. Po nich odbędzie się festyn do późnych godzin nocnych na którym przygrywać będzie zespół Lepsi. W drugim dniu emocjonować będziemy mogli się III Integracyjnym Biegiem Pamięci Ani oraz pokazem freestyle Dawida Krzyżowskiego, ponadto zaplanowano m.in występ zespołu Tingle-Tangle Brass Band i Marcina Joneczko z Natalią Lewandowską, a także koncerty zespołów Dzień Dobry i Baba Jaga. Dochód z dwudniowej imprezy zostanie w całości przekazany na potrzeby podopiecznych fundacji, dlatego tym bardziej zachęcamy do aktywnego udziału w tegorocznej Biesiadzie. Poniżej mogą zapoznać się Państwo z pełnym harmonogramem dwudniowej imprezy.

Fundacja Krzyż Dziecka, Urząd Gminy Wilamowice oraz MGOK Wilamowice mają zaszczyt zaprosić Państwa na IX Biesiadę, która odbędzie się w dniach 29-30 lipca br. na obiekcie LKS Pionier w Pisarzowicach. W pierwszym dniu poza oczywiście przeróżnymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych czekają nas m.in. występ Orkiestry Dętej OSP Pisarzowice a także koncerty zespołów Krzywa Alternatywa oraz gwiazdy tegorocznej Biesiady - Eleni. Po nich odbędzie się festyn do późnych godzin nocnych na którym przygrywać będzie zespół Lepsi. Na drugi dzień zaplanowano występy takich zespołów jak m.in. Defekt czy Baba Jaga, a także występy Marcina Joneczko, Rafała Tobiasiewicza czy mażoretek Gracja ze Starej Wsi. Dochód z dwudniowej imprezy zostanie w całości przekazany na potrzeby podopiecznych fundacji, dlatego tym bardziej zachęcamy do aktywnego udziału w tegorocznej Biesiadzie. Poniżej mogą zapoznać się Państwo z pełnym harmonogramem dwudniowej imprezy.Fundacja Krzyż Dziecka, Urząd Gminy Wilamowice oraz MGOK Wilamowice mają zaszczyt zaprosić Państwa na XIX Biesiadę, która odbędzie się w dniach 29-30 lipca br. na obiekcie LKS Pionier w Pisarzowicach. W pierwszym dniu poza oczywiście przeróżnymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych czekają nas m.in. występ Orkiestry Dętej OSP Pisarzowice a także koncerty zespołów Krzywa Alternatywa oraz gwiazdy tegorocznej Biesiady - Eleni. Po nich odbędzie się festyn do późnych godzin nocnych na którym przygrywać będzie zespół Lepsi. Na drugi dzień zaplanowano występy takich zespołów jak m.in. Defekt czy Baba Jaga, a także występy Marcina Joneczko, Rafała Tobiasiewicza czy mażoretek Gracja ze Starej Wsi. Dochód z dwudniowej imprezy zostanie w całości przekazany na potrzeby podopiecznych fundacji, dlatego tym bardziej zachęcamy do aktywnego udziału w tegorocznej Biesiadzie. Poniżej mogą zapoznać się Państwo z pełnym harmonogramem dwudniowej imprezy. (https://lkspionier.futbolowo.pl)Fundacja Krzyż Dziecka, Urząd Gminy Wilamowice oraz MGOK Wilamowice mają zaszczyt zaprosić Państwa na XIX Biesiadę, która odbędzie się w dniach 29-30 lipca br. na obiekcie LKS Pionier w Pisarzowicach. W pierwszym dniu poza oczywiście przeróżnymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych czekają nas m.in. występ Orkiestry Dętej OSP Pisarzowice a także koncerty zespołów Krzywa Alternatywa oraz gwiazdy tegorocznej Biesiady - Eleni. Po nich odbędzie się festyn do późnych godzin nocnych na którym przygrywać będzie zespół Lepsi. Na drugi dzień zaplanowano występy takich zespołów jak m.in. Defekt czy Baba Jaga, a także występy Marcina Joneczko, Rafała Tobiasiewicza czy mażoretek Gracja ze Starej Wsi. Dochód z dwudniowej imprezy zostanie w całości przekazany na potrzeby podopiecznych fundacji, dlatego tym bardziej zachęcamy do aktywnego udziału w tegorocznej Biesiadzie. Poniżej mogą zapoznać się Państwo z pełnym harmonogramem dwudniowej imprezy. (https://lkspionier.futbolowo.pl)