Poznaliśmy terminarz seniorów na rundę jesienną sezonu 2023/2024

Trwa wakacyjna przerwa od walki o ligowe punkty, a tymczasem poznaliśmy już wstępny terminarz na rundę jesienną sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała. Na początek rywalizacji nasi seniorzy zmierzą się u siebie z Podbeskidziem III Bielsko-Biała, a zmagania zakończą wyjazdowym starciem z LKS-em II Czaniec.

Podokręg Bielsko-Biała zaprezentował wstępny terminarz na rundę jesienną sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała, w których udział weźmie podobnie jak w minionej kampanii 14 drużyn. W stawce drużyn biorących udział w zmaganiach a-klasowych znajdzie się miejsce dla aż trzech beniaminków, natomiast na ten moment nie wiadomo ile drużyn ostatecznie uzyska awans do "Okręgówki". Nasi seniorzy jesienną rywalizację rozpoczną 15 sierpnia, kiedy to na własnym boisku podejmą Podbeskidzie III Bielsko-Biała, natomiast pierwszą część sezonu podopieczni Łukasza Nycza zakończą 5 listopada spotkaniem wyjazdowym, a zmierzą się wówczas LKS-em II Czaniec.

1. kolejka rundy jesiennej sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała:
15.08.2023 r. (wtorek), godz. 17:00:
Przełom Kaniów - GLKS Sferanet II Wilkowice
PIONIER PISARZOWICE - Podbeskidzie III Bielsko-Biała
Zapora Porąbka - Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie - LKS II Czaniec
Iskra Rybarzowice - Sokół Hecznarowice
KS Bystra - Zapora Wapienica
LKS Ligota - Orzeł Kozy

Ze szczegółami terminarza na całą rundę jesienną sezonu 2023/2024 w rozgrywkach KEEZA A-klasy Bielsko-Biała mogą się Państwo zapoznać klikając TUTAJ

Zaznaczamy natomiast, że terminy oraz godziny spotkań w trakcie trwania rundy jesiennej mogą ulegać zmianom.