Zaproszenie na Walne Zebranie Sprawozdawcze

Zarząd LKS Pionier Pisarzowice na czele z prezesem Jerzym Wróblem ma zaszczyt zaprosić wszystkich członków, zawodników, trenerów, rodziców piłkarzy drużyn młodzieżowych oraz sympatyków naszego klubu na coroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się dnia 25 marca tj. niedziela o godz. 15:00 w klubowym budynku przy ul. Sportowej 1.

Na zebraniu zostanie podsumowany ostatni rok działalności klubu, zapowiedź tego co czeka nas w najbliższej przyszłości oraz omówienie postępów drużyn piłkarskich w roku 2017. A postępy były i to okraszone sukcesami: seniorzy sezon 2016/2017 zakończyli na podium bielskiej A-klasy a po rundzie jesiennej obecnej kampanii są liderem rozgrywek, natomiast juniorzy w sezonie 2016/2017 uzyskali awans do III Ligi Okręgowej. Również nasze młodsze drużyny młodzieżowe mają się czym pochwalić: trampkarze w sezonie jesiennym 2017' awansowali do IV Ligi Okręgowej, a żaki w sezonie wiosennym 2017' do tzw. Grupy Mocniejszej w rozgrywkach Bielskiej Ligi Żaków. Nasi młodzi zawodnicy zostaną na zebraniu oczywiście w należyty sposób uhonorowani za te sukcesy. Zachęcamy zatem bardzo gorąco do udziału w tym spotkaniu każdą osobę związaną z pisarzowickim futbolem, bądź te które chciałyby się dowiedzieć więcej o klubie i jego funkcjonowaniu. Wśród gości nie powinno zabraknąć Burmistrza Wilamowic Pana Mariana Treli, Przewodniczącego Komisji ds. Samorządu, Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu w Gminie Wilamowice Pana Andrzeja Nycza, Sołtysa Pisarzowic Pana Stanisława Peszla oraz przedstawicieli organizacji społecznych działających w Pisarzowicach.

Serdecznie zapraszamy!